preloader

Evakavimo planai

Reikia pagalbos? Mes galime Jums padėti ! Susisiekite su mumis

Evakavimo planai

Įvairios avarijos ar gaisrai gali sukelti dideli pavojų žmonių saugumui, todėl išankstinis planavimas yra gyvybiškai svarbus, kad būtų galima greitai ir saugiai evakuoti žmones iš pavojingų zonų.

Gerai parengti evakavimo planai, iškilus grėsmei, padės greitai ir sklandžiai evakuoti žmones iš pastato.

Evakavimo planų rengimas

Evakavimo plane nurodoma, kaip saugiai išeiti iš pastato avarijos metu, kur rasti reikalingas gaisro gesinimo priemones, kur atjungti elektrą. Evakavimo planai turi būti pakabinti kiekviename pastato aukšte, gerai matomoje vietoje, prie kiekvieno išėjimo.
Mes parengsime bet kokio sudėtingumo ir reikiamo dydžio evakavimo planus, kurie bus aiškūs, suprantami ir atitiks teises aktų reikalavimus.

Rengiami planai ir schemos

Žmonių evakavimo planai
Objektų teritorijų schemos

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus apie evakavimo planus. Jei nerandate atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susisiekite su mumis tel. +370.5.2441844.
Ar įmonė privalo turėti evakavimo planus?
Taip. Kiekviena įmonė ir visi jos padaliniai privalo turėti darbuotojų evakavimo planus.
Ar reikia supažindinti darbuotojus su evakavimo planais?
Taip, reikia. Su evakavimo planais darbuotojai susipažįsta įsidarbindami įmonėje. Darbdavio įgalioti asmenys, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos darbuotojai, darbuotojų atstovai saugai ir sveikatai privalo būti gerai susipažinę su evakavimo planais, įmonės avarijų prevencijos ir likvidavimo planais ir priemonėmis, kurių privaloma imtis avarijų atvejais.
Kur turi būti pakabintas evakavimo planas?
Žmonių evakavimo planas turi būti pakabintas kiekvieno pastato visuose aukštuose (išskyrus gyvenamuosius namus), gerai matomoje vietoje, prie kiekvieno įėjimo ir (ar) išėjimo.
Kokio dydžio turi būti evakavimo planas?
Dažniausiai evakavimo planai būna A4 ar A3 dydžio formato. Svarbu, kad žmonių evakavimo planas, jo simboliai ir tekstas būtų matomi iš ne mažesnio kaip 1 m atstumo.