preloader

Gaisrinės saugos mokymai

Reikia pagalbos? Mes galime Jums padėti ! Susisiekite su mumis

Gaisrinės saugos mokymai

Kylantys gaisrai sunaikina turtą, gali stipriai sužaloti ar net atimti gyvybę. Viena iš pagrindinių strategijų saugiai darbo vietai išlaikyti ir gaisrų prevencijai yra darbuotojų mokymas gaisrinės saugos klausimais. Be tinkamo mokymo nedidelis įvykis gali greitai tapti gaisro incidentu, turinčiu katastrofiškų padarinių.
Gaisrinės saugos mokymo metu darbuotojai išmoksta, kaip atpažinti gaisro pavojus, atlikti gaisrinės saugos rizikos vertinimą, užkirsti kelią gaisrui darbo vietoje ir reaguoti, jei įvyksta gaisras.

Darbuotojai turi žinoti, kodėl kyla gaisrai, kaip elgtis, kad jų išvengti bei ką daryti kilus gaisrui.

Civilinės saugos mokymai

Gebėjimas atpažinti pavojus ir saugiai elgtis jiems iškilus yra tik maža civilinės saugos dalelė. Civilinė sauga yra labai plati veikla. Ji apima pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms, veiksmus joms gresiant ar susidarius, ekstremaliųjų situacijų likvidavimą ir jų padarinių šalinimą.
Civilinės saugos mokymas reikalingas tam, kad visi gyventojai turėtų bendrą supratimą apie valstybės veiksmus reaguojant į ekstremaliąsias situacijas, pavojus ir grėsmes taikos ir karo metu (siekiant apsaugoti piliečius), be to, ypač svarbu, kad jie žinotų, ką reikia daryti norint apsisaugoti nuo nelaimių.

Mokymo programos

Vadovų ir atsakingų asmenų priešgaisrinės saugos mokymai
Darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymai
Civilines saugos mokymai ir pratybos
Evakavimo pratybos
Darbo su pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis mokymai
Avarijų likvidavimas ir ekstremaliųjų įvykių valdymo mokymai

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus apie gaisrinės ir civilinės saugos mokymus. Jei nerandate atsakymo į Jums rūpimą klausimą, susisiekite su mumis tel. +370.5.2441844.
Kaip dažnai reikia organizuoti darbuotojų gaisrinės saugos mokymą?
Įmonės vadovas privalo organizuoti darbuotojų gaisrinės saugos mokymą ir atestavimą (žinių tikrinimą) ne rečiau kaip kartą per trejus metus. Mokymui turi būti skiriama ne mažiau kaip 3 valandos.
Kada privaloma organizuoti evakavimo pratybas?
Darbuotojų praktines pratybos privalomos įmonėms, kuriose yra parengti darbuotojų veiksmų kilus gaisrui planai, jiems. Rekomenduojama pratybų trukmė – 60 min.
Kokie yra kvalifikacijos reikalavimai DSS specialistams?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisi cing elit, sed do eiusmod tempor exercitationemut labore. Love life’s sweetest reward Let it flow it floats back to you.
Ką daryti įmonei jei ji neturi darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto?
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi pisi cing elit, sed do eiusmod tempor exercitationemut labore. Love life’s sweetest reward Let it flow it floats back to you.